Strona główna szukaj Forum

#1 2015-09-25 13:24:35

invency
Nowy forumowicz
invency

Bardzo kłotliwa osoba

Zapraszam wszystkich do mnie tutaj http://invency.fotkoblog.pl/

Uważajcie na tego użytkownika

#2 2015-09-25 19:59:54

melinda
Nowy forumowicz
melinda

Re: Bardzo kłotliwa osoba

Paulino, czy mogłabyś wreszcie przestać obrażać i nękać przypadkowych ludzi?

"invency" - znana na flogu jako "szminka" a na photoblogu z imienia i nazwiska... Ciągle zakłada nowe konta, z których sama sobie lajkuje i komentuje wpisy. Obraża ludzi, gdy polajkują jej zdjęcie i nie zostawią komentarza. Wymusza komentowanie jej zdjęć. Lubi wyzywać i obrażać. Miała sprawę w sądzie za obrażanie - wyrok w zawieszeniu niestety. Przestrzegam przed tą użytkowniczką.

#3 2015-09-25 20:57:59

invency
Nowy forumowicz
invency

Widac wojna z floga i Photobloga się przeniosła tutaj smile Nie wiedziałaze te dzieci spechjalne troski będa mieli taką desperacje i chorobliwa fustracje żeby na kazdy portalu mnie przesladowac smile napisze że to już wchodzi pod psychicznie niedojebanie mózgowe smile Zaczeło się to 3 lata temu ! 10 czy 20 osób sięzebrało i zaczeło mnie wyzywac upokarzac i zmyślac historyjki o mnie smile Uwazajcie na nie na photoblogu a to sa mnin RUDAMADZIULA , KAMCIAW ISABELL , CASSIE ORAZ EZOFORYA KTÓRA MA TUTAJ KONTO A TO JEST TO KONTO

http://melinda.fotkoblog.pl/

Na flogo tez zaczeli mnie prześladowac ale mam spokój narazie tam na Photoblogu też bo zablkowałam komy od ludzi których nie mam w obserwacji ! Ciekawi mnie gdzie jeszcze mnie złapienie zaczniecie mnie na IG wyzywac i poniżac na Digarcie tez ?? na NG tez ? Serio jesteście tacy zakomplksienii ?? Myślicie zeto co robicie to normlane ?? Nie to nalezy leczyć ! Chyba na Photoblogu juz nie będe mogła dodawaclinkó do innych stron bo sa osoby ( zazdrosne ) które nie mają swojego zycia nie maja pewnieżadnych znajomych żadnych hobby żadnej pracy i nauki ! Jesli będziecie chcieli weź zalogowac się na Photobloga uwazajcie na osoby powyżej zapisane !

#4 2015-09-25 23:19:37

rudamadziula
Nowy forumowicz
rudamadziula

invency napisał:

Widac wojna z floga i Photobloga się przeniosła tutaj smile Nie wiedziałaze te dzieci spechjalne troski będa mieli taką desperacje i chorobliwa fustracje żeby na kazdy portalu mnie przesladowac smile napisze że to już wchodzi pod psychicznie niedojebanie mózgowe smile Zaczeło się to 3 lata temu ! 10 czy 20 osób sięzebrało i zaczeło mnie wyzywac upokarzac i zmyślac historyjki o mnie smile Uwazajcie na nie na photoblogu a to sa mnin RUDAMADZIULA , KAMCIAW ISABELL , CASSIE ORAZ EZOFORYA KTÓRA MA TUTAJ KONTO A TO JEST TO KONTO

http://melinda.fotkoblog.pl/

Na flogo tez zaczeli mnie prześladowac ale mam spokój narazie tam na Photoblogu też bo zablkowałam komy od ludzi których nie mam w obserwacji ! Ciekawi mnie gdzie jeszcze mnie złapienie zaczniecie mnie na IG wyzywac i poniżac na Digarcie tez ?? na NG tez ? Serio jesteście tacy zakomplksienii ?? Myślicie zeto co robicie to normlane ?? Nie to nalezy leczyć ! Chyba na Photoblogu juz nie będe mogła dodawaclinkó do innych stron bo sa osoby ( zazdrosne ) które nie mają swojego zycia nie maja pewnieżadnych znajomych żadnych hobby żadnej pracy i nauki ! Jesli będziecie chcieli weź zalogowac się na Photobloga uwazajcie na osoby powyżej zapisane !

Paulino Lewandowska przestań mnie we wszystkie swoje problemy z innymi użytkownikami wtrącać..Serio nudzi Ci się,  że musisz mnie w to wtrącać czy oglądalność Ci spada i musisz sobie ją podbić.. Weź się zastanów nad swoim jakże nudnym życiem bo na serio przegapisz w nim coś pięknego. Nasz konflikt zaczal sie na Photoblogu i tak sie powinien skonczyc a nie Ty bedziesz wywlekac wszystko na inne portale. Zapraszam na mojego Facebooka sądzę,  że to tam powinniśmy załatwiać takie sprawy albo w miejscu gdzie je zaczęliśmy czyli Photoblog,  bo to co Ty próbujesz tutaj pokazać to jedyny brak szacunku do innych użytkowników tego portalu bo przyszlas tu aby dodać zdjęcia a nie szukać sensacji..

#5 2015-09-26 00:18:44

melinda
Nowy forumowicz
melinda

Paulina przyczepiła się do mnie i obraża mnie w każdym możliwym miejscu - przykładowe jej wypowiedzi kierowane w moją stronę można zobaczyć tutaj pod moim wpisem (w którym "wyżalam" się na jej zachowanie -  mam nadzieję, że mój post nie zostanie źle odebrany, po prostu mam już dosyć jej i tego, że co chwilę zalewa mnie chamskimi komentarzami i wiadomościami na wszystkich moich blogach w internecie, więc głośno mówię o jej zachowaniu): http://melinda.fotkoblog.pl/wpis/194792/

Tutaj jest jeden z jej kolejnych blogów (bo na tamtym pokasowała wpisy): http://ilustracja.fotkoblog.pl

Na flogu dziewczyna jest znana jako "szminka" i też zakłada masę kont (które na szczęście są na bieżąco blokowane).

Stopka forum