Strona główna szukaj Forum

  • Forum
  •  » Hyde park
  •  » Працевлаштування у Польщі

#1 2023-11-28 22:43:29

forrica
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2023-09-30
Posty: 1

Працевлаштування у Польщі

Привіт, друзі! Хто з вас має досвід працевлаштування в Польщі? Якими каналами краще шукати вакансії, і як вирішити питання з переїздом та житлом? Можливо, хтось поділиться своїми порадами або історіями успіху?

Offline

#2 2023-11-28 23:18:57

rfaju
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2023-11-28
Posty: 0

Re: Працевлаштування у Польщі

Знаю, що багато іноземців вибирають платформи для пошуку роботи в Польщі, такі як Praca.pl або OLX. Там можна знайти оголошення від різних роботодавців та агенцій. Також, важливо вивчити місцеві вимоги до праці та мати правильні документи для легального працевлаштування.

Offline

#3 2023-11-28 23:38:55

atome
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2023-11-28
Posty: 1

Re: Працевлаштування у Польщі

Я рекомендую приділити увагу мережі LinkedIn. Багато компаній розміщують вакансії саме там. Також, можна звернутися до місцевих кадрових агенцій, які спеціалізуються на міжнародному працевлаштуванні. Це може полегшити процес пошуку та забезпечити підтримку на кожному етапі працевлаштування.

Offline

#4 2023-11-28 23:56:35

paqerty
Nowy forumowicz
Zarejestrowany: 2023-09-30
Posty: 2

Re: Працевлаштування у Польщі

Ділюся своєю історією: я знайшов легальну роботу у Польщі https://mmwfplus.pl/ завдяки співпраці з MM Work Force кадровою агенцією. Вони виявились відмінними консультантами на кожному етапі: від підбору вакансії до підписання контракту. Агенція забезпечила не лише ефективний пошук роботи, але й допомогла із питаннями переїзду та адаптації. Все проходило швидко та легко, а їхні фахівці були завжди на зв'язку. Рекомендую MM Work Force кадрову агенцію всім, хто шукає не тільки роботу, але й надійного партнера у кар'єрному зростанні за кордоном.

Offline

  • Forum
  •  » Hyde park
  •  » Працевлаштування у Польщі

Stopka forum